Únor 2013

Huh? O.o

5. února 2013 v 15:32 | DomčáááátQo :D | 
Zalíčka? Na mail mi pořád chodí "statistiky pro stránku Ranch-Arty" a... Vy sem ještě chodíte?
Ahoooj!
Tož,nejdřív jsem myslela, že vám napíšu příběh o dívce, která o koních a ježdění přestala snít s koníčky Schleich a šla si za snem. NOPE. Tak to vážně ne.
Co se stalo? Proč jsem se vrátila? Proč to píšu?
Kdyby mi na mail pořád ty maily z TopListu nechodily, tak bych tu nebyla.
Přemýšlela jsem. Že bych se vrátila? Jenže já si už nedokážu představovat, že John (doufám, že se ten jezdec tak jmenoval) si takhle ráno vztane a jde jezdit na Trixie. NE. Já prostě nedokážu, změnila jsem se. Hodně. Kromě her na počítači a mobilu s ničím nedokážu hrát. Dělám teď kraviny, jako jsou například to, že hážu s kamarády toaletní papír z okna učitelského záchodu na naší škole nebo utírátí tabule učitelčinou košilí, prostě jsem malý rebel, který na povrchu vypadá jako hodná holčička.
Taky jste si mohli všimnout, že od píšu jinak. Ano, píšu. V gramatice jsem první ze třídy. Píšu příběhy, protože mě baví. A jsme u toho. Proč píšu...
Jestli by byl dostatečný zájem, mohla bych začít psát příběhy s koňmi. Ale ne na tomto blogu. :) (Hah, první smajlík v článku!)
Takže.. Nechci to natahovat... Napište mi kdyžtak do komentářů, jestli bych se měla alespoň takto vrátit. Ale tedy... Byly by i fotky těch mých dvou koníků.
WITH LOVE,
Domčátko.